Stěžejním programem je pro nás zakázková výroba luxusních interiérů z masivu – kazetové stropy, korunní římsy a obložení stěn. Dále dodáváme včetně montáže:
- dveře a vrata
- okna, výkladce a vývěsní štíty
- nábytek, kuchyně a bytové doplňky
- schodiště
- masivní podlahy, selská prkna a podlahové lišty

Lucka Halová
asistentka

    Jsme rodinná firma, navazující na dlouholetou tradici našich předků - zručných řemeslníků a umělecky zaměřených individualit. Zkušenosti a fortel našich otců a dědů spolu s poctivě odvedenou prací jsou pro nás základem k rozvoji naší firmy. Renomé firmy budují rodiče již od roku 1996.

    Po schválení návrhu a kalkulace, zaměření, výběru materiálu dle vzorků a po doladění všech potřebných detailů se na základě podpisu smlouvy a uhrazení zálohy spustí výroba. Během výroby probíhá odsouhlasení vzorků odstínu povrchové úpravy.
    Po dokončení výroby následuje montáž, která je zákazníkovi s předstihem oznámena. Zakázky jsou předávány investorovi protokolárně. Záruku na všechny výrobky poskytujeme dle občanského zákoníku.

Aleš Hala
realizace zakázek

    „Zásadní je pro nás spokojenost zákazníka a vysoká kvalita výroby. Samozřejmostí je pak zcela individuální přístup k zákazníkům a kreativní řešení projektů a zakázek.
    Svou práci dělám rád, dřevo je nádherný, ušlechtilý materiál a jak praví Goethe - z řemesla se lze pozvednout k umění…“.